sprzet muzyczny do klubu fitness

sprzet muzyczny do klubu fitness

Family Reunion Photo Slideshow Tutorial

Tworzenie pokazów slajdów dvd i prezenty spersonalizowane rodzinne albumy zdjęć reunion z muzyką są wspaniałe sposoby dodawania czyli do łączenia rodzin. Te dary dla rodzin są tak wyjątkowe i niezapomniane pamiątkę jak sama rodzina.

Ilekroć mamy w naszej rodzinie, że najlepszym sposobem, aby świętować to dzieląc miłość i troskę między członkami rodziny, w tym prezenty odgrywają ważną rolę w wzmocnienie więzi rodzinnych i obligacje.http://dotsplanet.pl/tag-produktu/posciel-160×200/

Zbierz wszystkie te wyjątkowe zdjęcia, aby dać rodzinie piękny prezent DVD lub pokazać swój pokaz na imprezie.

Pobrać Photo Story Platinum Darmowe demo i zrobić pokaz slajdów rodziny teraz.

Co będzie potrzebne:

1. Family Reunion zdjęcia

2. Ulubiona muzyka

3. Slideshow Maker (Download Photo Story Platinum Free Trial)

krokiem Slideshow 1: Dodawanie zdjęć rodzinie:

Pobierz Photo Story Platinum (który jest łatwy w obsłudze dla Family Reunion Slajdy) i zainstalować go? Po jej otwarciu, można zacząć od zestawu zdjęć, gdzie można importować swoje zdjęcia rodzinne za pomocą przycisku Add Photo / Video.

sprzet muzyczny do klubu fitness

krokiem Slideshow 2: Dodawanie Style i efekty przejść do pokazu slajdów

Z 200 + wbudowanych stylów filmowych i animowanych efektów przejścia, można zrobić pokaz slajdów Rodzina imponujące. Ponadto, różne style tematyczne na różne okazje, takie jak wesela, dzieci i filmu może spełnić szczególne wymagania.

http://www.emiro.pl/nadzor-bhp

krokiem Slideshow 3: Dekoracja:

Ozdoby są elementami, które dodasz do swojej famliy pokazu slajdów w celu dokonywania historie bardziej żywy, przystojny i profesjonalny.

Photo Story Platinum pozwala na dodawanie różnego rodzaju elementów dekoracyjnych, takich jak tekst, foto, efekt i IntroCredit.

Pokaz slajdów krok 4: Tajne Family pokaz DVD lub tworzyć filmy

Teraz nadszedł czas, aby nagrać swoje zdjęcia pokaz slajdów na DVD Family lub utworzyć rodzinny pokaz wideo w różnych formatach. Po zakończeniu cieszyć się rodzinny pokaz DVD na dużym ekranie telewizora. Alternatywnie, podzielić na YouTube z innymi osobami z całego świata.

Po utworzeniu pliku MP4, zaloguj się do swojego konta YouTube, wybierz „Konto” i kliknij przycisk „Prześlij” przycisk, a następnie wybierz „Prześlij film wideo”, zapisz swój tytuł filmu i opis. Lepiej wprowadzić znacznik do łatwo wyszukiwane przez innych.

Porady:

Wspaniałe efekty animacji Intro / kredytowe mogą dać ludziom głębokie wrażenie. Kliknij „Intro / Credit”, aby go dodać. Można również dodać informacje pokaz spotkanie rodzinne, takie jak tytuł, reżyser, obsada, etc, i ustawić efekty tekstowe, takie jak styl filmu.

Artykuł napisany przez: